Na koncerty musím mít dobrou fyzičku!

Letos o prázdninách jsem měla nejvíc vystoupení a koncertů s kapelou. Hráli jsme na různých městských slavnostech, festivalech, dětských táborech a dalších akcích. Zjistila jsem, abych celý koncert udýchala, musím mít dobrou fyzičku, což jsem ze začátku, i když sportuju, rozhodně neměla. Tak jsem s tím musela něco udělat. I když to bylo docela tvrdé, pomohlo mi to, takže to teď doporučuju každému.

Pokračovat ve čtení

10 TOP mých oblíbených herců a hereček

Zaměřila jsem se tentokrát na zahraniční herce a herečky, které obdivuju pro jejich herecké výkony, některé pro jejich charizma, sympatické vystupování nebo charitativní činnost. Nedávno jsem dostala otázku, jestli si myslím, že mohou vzniknout mezi lidmi ze showbyznysu opravdová přátelství.

Pokračovat ve čtení

Čtení knížek není nuda

Taky rádi čtete? Já moc, neumím si to bez knížky představit. Tak jsem sestavila takový TOP žebříček mých nejoblíbenějších knih. Dokonce jsem měla tu čest být kmotrou knížky TEGMINE od Soni Sirotkové. Je to tak trochu jiná kniha a proto je na mém vrcholu žebříčku nejoblíbenějších knih. Je opředena tajemnem a budete se u toho i tak trošku bát. Jaké jsou mé další oblíbené knížky?  Víc jsem o tom napsala ve svém blogu v časopisu Top dívky #SvětNelly

Pokračovat ve čtení

Jak na špatnou náladu

Znáte to, ne každý den svítí sluníčko a už vůbec ne každý den je OK. Zima byla letos docela vydatná a když na mě skočila nemoc, doslova mi to převrátilo všechny moje plány.

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Pro kontaktování mého managementu
volejte nebo pište na tel: +420 736 511 785, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
pro PR/média volejte +420 602 369 033