Můj růžovo-fialový svět

Před časem jsme ve škole psali slohovku na téma Můj pokoj. Téma se mi líbilo i do mého blogu Svět Nelly. Stačilo k tomu nafotit pár fotek a článek byl na světě.

Pokračovat ve čtení

Moje zimní výbava

Přiznám se, že mám zimu ráda. Takovou tu pravou, když mrzne tak akorát a sněhu je víc než dost. Navíc když můžu celý den jezdit na prkně nebo lyžích a k tomu mi nad hlavou svítí sluníčko, nejsou fronty na lanovku, tak jsem naprosto spokojená. Ale to jsou velmi vzácně splnitelná přání. O to víc, když tyhle chvíle přijdou, si jich vážím a mega si je užívám. Ale k tomu je potřeba mít i dobrou zimní výbavu.

Takže jsem to zase všechno sepsala do článku do mého oblíbeného časopisu Top dívky a dávám i sem pro všechny ostatní, kdo Top dívku nečte.

Prozradím, co mě v zimě zahřeje, jaký používám krém a další moje malé velké nutnosti na zimu.

Určitě to máte podobně :)

Nelly

Pokračovat ve čtení

Už aby bylo zítra

Znáte to, když se nemůžete něčeho dočkat a těšíte se tak, že ani nemůže večer usnout a pořád to máte v hlavě. Tento článek vyšel před Vánocemi, takže to moje těšení bylo jasný. Těšila jsem se na Vánoce, na to že budu doma, že budu lenošit a pojedu na hory. Ale jinak se mně to stává docela často, že se na něco těším a říkám si "už aby to bylo" . Nebo po celotýdenním maratónu ve škole, nebo v divadle si říkám "už aby byl víkend" a to je pořád dokola. Ale náhodou jsem "narazila" na jednu povídku, která je pravdivá a uvědomila jsem si, že se to s tím těšením nemá přehánět.

Pokračovat ve čtení

Vánoční čas máme tu zas...

Vánoční čas máme tu zas...zpívá se v jedné vánoční písničce. K Vánocům patří hlavně koledy, ale neumím si vánoční čas představit ani bez vánočních songů.

Proto jsem se rozhodla udělat takový můj osobní žebříček pro mě těch nejkrásnějších vánočních písniček. 

Přeju Vám všem ty nejkrásnější Vánoce!

Nelly

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Management

Martina Tůmová/Soundmachine s.r.o
tel.: +420 777 837 667
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.