Můj cíl je i váš cíl

Když jsem psala tento článek do časopisu Top dívky, bylo to v období, kdy jsem měla za sebou asi jen měsíc zkoušení na muzikál Muž se železnou maskou. Byly tam počáteční obavy, jak všechno budu zvládat – třeba i dohromady se školou, dojíždění a hlavně muzikálový zpěv je jiný než pop, kterýmu se hlavně věnuju.

Pokračovat ve čtení

Setkání s dětmi v Mayské vesnici

Vzpomínky z prázdnin bývají různé – bezstarostné, slunečné, dobrodružné, plné nových setkání a poznání míst, které v nás vyvolávají různé pocity.

Nikdy nezapomenu na setkání s dětmi v Mayské vesnici na poloostrově Yucatán. 

Pokračovat ve čtení

Na koncerty musím mít dobrou fyzičku!

Letos o prázdninách jsem měla nejvíc vystoupení a koncertů s kapelou. Hráli jsme na různých městských slavnostech, festivalech, dětských táborech a dalších akcích. Zjistila jsem, abych celý koncert udýchala, musím mít dobrou fyzičku, což jsem ze začátku, i když sportuju, rozhodně neměla. Tak jsem s tím musela něco udělat. I když to bylo docela tvrdé, pomohlo mi to, takže to teď doporučuju každému.

Pokračovat ve čtení

10 TOP mých oblíbených herců a hereček

Zaměřila jsem se tentokrát na zahraniční herce a herečky, které obdivuju pro jejich herecké výkony, některé pro jejich charizma, sympatické vystupování nebo charitativní činnost. Nedávno jsem dostala otázku, jestli si myslím, že mohou vzniknout mezi lidmi ze showbyznysu opravdová přátelství.

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Management

Martina Tůmová/Soundmachine s.r.o
tel.: +420 777 837 667
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.