Letošní léto je opravdu horké a nezbývá nám nic jiného, než ho trávit co nejvíc u vody. Předtím, než začalo být takhle teplo, zavítala jsem v Praze na místa, která nejsou tak známá a o kterých jsem napsala do časopisu Top dívky do mé rubriky Svět Nelly. Ráda cestuju a to nejen do zahraničí, ale baví mě poznávat místa u nás. Tohle Art muzeum v Praze vás bude zaručeně bavit. Dokonce je tady povoleno nebo spíš nutnost co nejvíc fotit, protože díky tomu vznikne ta správná iluze a trik. Což je podstatný rozdíl od ostatních muzeí.

Pokračovat ve čtení

Zákulisí konkurzů aneb než dostaneš roli

Často mi píšete, abych Vám poradila, kam se přihlásit do agentury, nebo jak to chodí na castingu do filmu nebo muzikálu.

S některými jsem se nedávno potkala na castingu do muzikálu Trhák a tak jsem se rozhodla, že o tom napíšu blog, který vyšel v červnovém čísle časopisu Top dívky. Chtěla jsem k tomu článku hlavně dodat, že je důležité to nevzdávat, protože to opravdu nemusí dlouho vycházet. A to z různých důvodů. Hlavní je chodit na hereckou průpravu a neustále na sobě pracovat. Když nemáte možnost nikam docházet, tak je dobré si doma číst nahlas.

Pokračovat ve čtení

Není všechno tak, jak vypadá

Všichni jsme online, už i moje babička má Facebook a Instagram, aby mě prý mohla sledovat, protože už nemám tolik času ji navštěvovat, tak aspoň takhle ví, jak se mám a co dělám. Ale říkám ji, ať všemu nevěří, realita je často někde jinde. Rádi se obklopujeme hezkými věcmi, proto většinou sdílíme fotky, kde nám to sluší. Nejdůležitější je, než být pořád online na sociálních sítích, žít si svůj život opravdově a ne jen prostřednictvím obrazovky. Jaro a léto je ideální na to si dát pauzu od mobilu a být co nejvíc venku.

Pokračovat ve čtení

Můj růžovo-fialový svět

Před časem jsme ve škole psali slohovku na téma Můj pokoj. Téma se mi líbilo i do mého blogu Svět Nelly. Stačilo k tomu nafotit pár fotek a článek byl na světě.

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Management

Martina Tůmová/Soundmachine s.r.o
tel.: +420 777 837 667
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.