Už aby bylo zítra

Znáte to, když se nemůžete něčeho dočkat a těšíte se tak, že ani nemůže večer usnout a pořád to máte v hlavě. Tento článek vyšel před Vánocemi, takže to moje těšení bylo jasný. Těšila jsem se na Vánoce, na to že budu doma, že budu lenošit a pojedu na hory. Ale jinak se mně to stává docela často, že se na něco těším a říkám si "už aby to bylo" . Nebo po celotýdenním maratónu ve škole, nebo v divadle si říkám "už aby byl víkend" a to je pořád dokola. Ale náhodou jsem "narazila" na jednu povídku, která je pravdivá a uvědomila jsem si, že se to s tím těšením nemá přehánět.

Pokračovat ve čtení

Vánoční čas máme tu zas...

Vánoční čas máme tu zas...zpívá se v jedné vánoční písničce. K Vánocům patří hlavně koledy, ale neumím si vánoční čas představit ani bez vánočních songů.

Proto jsem se rozhodla udělat takový můj osobní žebříček pro mě těch nejkrásnějších vánočních písniček. 

Přeju Vám všem ty nejkrásnější Vánoce!

Nelly

Pokračovat ve čtení

Můj cíl je i váš cíl

Když jsem psala tento článek do časopisu Top dívky, bylo to v období, kdy jsem měla za sebou asi jen měsíc zkoušení na muzikál Muž se železnou maskou. Byly tam počáteční obavy, jak všechno budu zvládat – třeba i dohromady se školou, dojíždění a hlavně muzikálový zpěv je jiný než pop, kterýmu se hlavně věnuju.

Pokračovat ve čtení

Setkání s dětmi v Mayské vesnici

Vzpomínky z prázdnin bývají různé – bezstarostné, slunečné, dobrodružné, plné nových setkání a poznání míst, které v nás vyvolávají různé pocity.

Nikdy nezapomenu na setkání s dětmi v Mayské vesnici na poloostrově Yucatán. 

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Management

Martina Tůmová/Soundmachine s.r.o
tel.: +420 777 837 667
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.