Zákulisí konkurzů aneb než dostaneš roli

Často mi píšete, abych Vám poradila, kam se přihlásit do agentury, nebo jak to chodí na castingu do filmu nebo muzikálu.

S některými jsem se nedávno potkala na castingu do muzikálu Trhák a tak jsem se rozhodla, že o tom napíšu blog, který vyšel v červnovém čísle časopisu Top dívky. Chtěla jsem k tomu článku hlavně dodat, že je důležité to nevzdávat, protože to opravdu nemusí dlouho vycházet. A to z různých důvodů. Hlavní je chodit na hereckou průpravu a neustále na sobě pracovat. Když nemáte možnost nikam docházet, tak je dobré si doma číst nahlas.

Pokračovat ve čtení

Není všechno tak, jak vypadá

Všichni jsme online, už i moje babička má Facebook a Instagram, aby mě prý mohla sledovat, protože už nemám tolik času ji navštěvovat, tak aspoň takhle ví, jak se mám a co dělám. Ale říkám ji, ať všemu nevěří, realita je často někde jinde. Rádi se obklopujeme hezkými věcmi, proto většinou sdílíme fotky, kde nám to sluší. Nejdůležitější je, než být pořád online na sociálních sítích, žít si svůj život opravdově a ne jen prostřednictvím obrazovky. Jaro a léto je ideální na to si dát pauzu od mobilu a být co nejvíc venku.

Pokračovat ve čtení

Můj růžovo-fialový svět

Před časem jsme ve škole psali slohovku na téma Můj pokoj. Téma se mi líbilo i do mého blogu Svět Nelly. Stačilo k tomu nafotit pár fotek a článek byl na světě.

Pokračovat ve čtení

Moje zimní výbava

Přiznám se, že mám zimu ráda. Takovou tu pravou, když mrzne tak akorát a sněhu je víc než dost. Navíc když můžu celý den jezdit na prkně nebo lyžích a k tomu mi nad hlavou svítí sluníčko, nejsou fronty na lanovku, tak jsem naprosto spokojená. Ale to jsou velmi vzácně splnitelná přání. O to víc, když tyhle chvíle přijdou, si jich vážím a mega si je užívám. Ale k tomu je potřeba mít i dobrou zimní výbavu.

Takže jsem to zase všechno sepsala do článku do mého oblíbeného časopisu Top dívky a dávám i sem pro všechny ostatní, kdo Top dívku nečte.

Prozradím, co mě v zimě zahřeje, jaký používám krém a další moje malé velké nutnosti na zimu.

Určitě to máte podobně :)

Nelly

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Management

Martina Tůmová/Soundmachine s.r.o
tel.: +420 777 837 667
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.