Jaké bylo natáčení klipu Nad hladinou?

Náročné, krásné, zajímavé, originální, dlouhé, adrenalinové, zábavné, prostě užité se vším všudy. Měla jsem z toho ten nejlepší pocit a těšila se na výsledek a co tomu řeknete. Ohlasy byly a jsou skvělé, jen někteří nepochopili výrazné líčení, které v klipu mám. Na začátku, když mám písničku, ke které chci natočit klip, zavřu oči, pustím si ji do sluchátek a v ten moment se mi začnou vybavovat různé obrázky. Jsou to kolikrát docela zajímavé představy, které pak konzultuju s režisérem, aby se to, co si představuju, dalo v klipu vůbec zrealizovat. Díky Ondrovi Urbancovi se ale sen změnil ve skutečnost. Přála jsem si, aby klip byl jiný, než všechny předešlé, víc barevný v originálním prostředí a aby se celým klipem prolínala voda. Každý z nás se občas v životě dostane do situací, že se cítí jako ztracen pod hladinou, v hlubokém moři bez dýchacích přístrojů obklopen tmou. Zvládnete vyplavat sami nad hladinu, nebo co vám pomůže v takových situacích? A co vás drží nad hladinou? 

Pokračovat ve čtení

Na skok do Barcelony aneb co vidět za dva dny

Miluju cestování, to už asi víte, takže každou volnou chvilku trávím poznáváním nových míst. Je mi jedno, jestli poznávám okolí za humny, nebo vyjedu za hranice. Z míst, která jsem v poslední době navštívila a kde se mi hodně líbilo, byla jednoznačně Barcelona. To město má skvělou nezapomenutelnou atmosféru. Nikam nikdo nespěchá, hodně mladých tráví čas na pláži, piknikujou, cvičí jógu, jezdí na longboardu... Pár dní mi na poznání tohoto města nestačilo, takže  jsem si slíbila, že se vrátím. Nestihla jsem totiž vidět všechno, co bych ráda. Pár tipů a co jsem nakonec viděla, jsem napsala ve svém blogu Svět Nelly. A motivační rada na závěr? Není sice z mé hlavy, ale snažím se ji dodržovat: “Alespoň jednou za rok vyjeďte někam, kde jste ještě nebyli.” Dalajláma 

Pokračovat ve čtení

Letošní léto je opravdu horké a nezbývá nám nic jiného, než ho trávit co nejvíc u vody. Předtím, než začalo být takhle teplo, zavítala jsem v Praze na místa, která nejsou tak známá a o kterých jsem napsala do časopisu Top dívky do mé rubriky Svět Nelly. Ráda cestuju a to nejen do zahraničí, ale baví mě poznávat místa u nás. Tohle Art muzeum v Praze vás bude zaručeně bavit. Dokonce je tady povoleno nebo spíš nutnost co nejvíc fotit, protože díky tomu vznikne ta správná iluze a trik. Což je podstatný rozdíl od ostatních muzeí.

Pokračovat ve čtení

Zákulisí konkurzů aneb než dostaneš roli

Často mi píšete, abych Vám poradila, kam se přihlásit do agentury, nebo jak to chodí na castingu do filmu nebo muzikálu.

S některými jsem se nedávno potkala na castingu do muzikálu Trhák a tak jsem se rozhodla, že o tom napíšu blog, který vyšel v červnovém čísle časopisu Top dívky. Chtěla jsem k tomu článku hlavně dodat, že je důležité to nevzdávat, protože to opravdu nemusí dlouho vycházet. A to z různých důvodů. Hlavní je chodit na hereckou průpravu a neustále na sobě pracovat. Když nemáte možnost nikam docházet, tak je dobré si doma číst nahlas.

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.