NELLY Řehořová, 18 let
zpěvačka, herečka


Nelly 18

Motta pro každý den:
Raduj se z maličkostí ● Věř sám sobě ● Den bez smíchu, je promarněný den

Dovednosti, zájmy:
hra na klavír, aerobik, tanec, jízda na kole, jízda na koni, plavání, snowboarding, lyžování, bruslení, skateboarding, tenis, golf, psaní článků

Ze všech možných zájmů vyhrává u mě zpívání a herectví . 

Od 4 let se věnuji zpívání, až později herectví. Nejprve jsem docházela do ZUŠ na komorní – klasický zpěv a klavír. Byla jsem členkou dětského divadelního souboru Háďata.

Zpěvačka

Od 11 let jsem se začala věnovat popovému zpěvu, stala se členkou dětské show TV Stars, kde jsem sbírala první zkušenosti se zpíváním před veřejností. V roce 2014 jsem vyhrála Cenu Internetu v soutěži Česko zpívá a začala tvořit samostatné písničky od různých autorů s videoklipy. Mezi nimi jsou i dva duety – první je s Terezou Kostkovou k filmu Strašidla – Láska patří i ke strašidlům a druhý je titulní písnička k filmu Špunti na vodě, kterou jsem nazpívala s Michalem Hrůzou. Za zmínku stojí uvést i písnička na rozloučení se základní školou My půjdem dál, která byla celá v mé režii, postarala jsem se i o scénář. Zajímavostí je, že se na celé písničce podíleli pouze děti. V současné době mám za sebou nespočet vystoupení, např. i turné s ÚH AČR, kde jsem vystupovala po boku např. Báry Basikové. K mému repertoáru patří např. Skyfall, Let it go, Million reasons a další. Zpívám s kapelou.

K mým velkým zážitkům patří vystoupení v O2 aréně na narozeninovém koncertě Heleny Vondráčkové, kde jsem měla tu čest vystoupit jako host a zazpívat si společně duet Pátá. Vystupuji v zábavném divadelním představení o etiketě Trapas nepřežiju aneb ten řízek nezvedej, který je určen pro děti ZŠ. 7. září vydávám u Supraphonu první debutové EP V okamžiku, na kterém spolupracuji s předními českými muzikanty a producenty jako je Marcell Procházka, Lukáš Chromek, nebo Matěj Burda, který je v mé kapele nejen kytaristou, ale kapelníkem a textařem. 14. září 2018 se uskutečnil křest EP V okamžiku na lodi Cargo Gallery v Praze.

Na jaře 2019 jsem jela se svou kapelou jako support tour s Michalem Hrůzou na jeho klubové tour.  Navštívili jsme 14 měst.

Pro svou divadelní tour „Málo se známe tour“ si nás vybrala jako předkapelu Ewa Farna. Tato tour byla v květnu 2019 a bude pokračovat na podzim 2019.

Seznam písniček s klipem: 

Za oknem sněží • Jen jedenkrát • Spiknutá víla • Tydyjou • Láska patří i ke strašidlům • Země zázraků • Sázava • Žít jen svou láskou • Nevěřím • Nad hladinouŽivot je v okamžikuPloutPod jmelím

Herečka

První herecké zkušenosti jsem sbírala na divadelních prknech, byla jsem členkou dětského divadelního souboru Háďata při DDM v Hronově, kde má amatérské divadlo velkou tradici. Herecké nadání jsem mohla rozvíjet i díky pravidelné účasti na letní herecké škole. Před kamerou jsem poprvé stála ve filmu Babovřesky 2 a Babovřesky 3, kde jsem dostala menší roli vesnické dívky /bylo mi 12 let/. Po tomto letmém seznámení s režisérem Zdeňkem Troškou, jsem byla přizvána na casting do filmu Strašidla, kde jsem nakonec získala jednu z hlavních dětských rolí /14 let/. Společně se svou filmovou maminkou Terezou Kostkovou jsem nazpívala k tomuto filmu titulní písničku Láska patří i ke Strašidlům. Došlo tady nakonec na propojení herectví a zpívání. Následoval film Pohádky pro Emu, kde jsem dostala příležitost ve vedlejší roli, hraji Veroniku /14 let/.

V rodinné komedii Špunti na vodě hraju Báru, jedno ze sedmi dětí - špuntů. Film měl premiéru v dubnu 2017, režie Jiří Chlumský. V době natáčení mi bylo 15 let.

Menší hereckou příležitost jsem dostala i v pohádce Zdeňka Trošky Čertoviny. V srpnu 2018 začalo natáčení filmového muzikálu Andílci za školou, kde mám poprvé hlavní roli Nikoly. Film by měl mít premiéru v roce 2019. Menší hereckou příležitost jsem dostala v seriálu Přijela pouť, kde hraji Terezu.

Kontakt

Management

Martina Tůmová/Soundmachine s.r.o
tel.: +420 777 837 667
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.